online-nedeljaОнлајн недеља 2013 организује се од 18. до 24. марта 2013. године у око 10.000 различитих центара широм Европе у којима се обезбеђује приступ и знање у области информационо-комуникационим технологијама.
Србија ће и ове године бити међу готово 30 земаља које ће удружити напоре како би приближиле информационе технологије својим грађанима и помогле им да постану дигитално писмени. Национални партнер кампање у Србији је ИАН Међународна мрежа помоћи која кроз свој ИАН Телецентар више од 10 година ради на промоцији и подизању нивоа дигиталне писмености у нашој земљи.

Опширније на следећој адреси: http://www.ian.org.rs/OnlajnNedelja/index.htm