САОБРАЋАЈНИ БУКВАР

Библиотека Липар је и данас сакупила децу и уз помоћ књиге “Саобраћајни буквар” ближе их упознала са саобраћајним знацима и значајем познавања истих. Деца су пренела на папир саобраћајне знакове који су им били најинтересантнији.

БАЈКА О ЛЕПТИРУ

У просторијама библиотеке Липар слушајући Бајку о лептиру и уз веселу грају присутна деца су забављајући се правила шарене лептире.

ЈЕЖЕВА КУЋИЦА

У просторијама библиотеке Липар деца су се упознала са садржајем приче Јежева кућица, након чега су свако на свој начин дочарао своју замисао исте приче. Уз весело дружење свако је направио јежића и његову кућицу.

МАСКА

Деца су имала жељу да се опробају у глуми, да се поиграју и сакрију иза маски које су сами одабрали. И овога пута просторије библиотеке Липар испунила је граја и смех разигране деце.

слике