Зашто тајна из давне 1914. изазива бол већ цео један век?

Погођена недавним губитком, Гроња Рајан се враћа у Ирску, у загрљај породице која је воли. И управо ту, на ивици литице, први пут среће девојчицу Аурору, која ће јој променити живот из корена. Аурора мистериозно привлачи Гроњу, која открива да је историја њихових породица необично и дубоко испреплетена...

Од горке романсе у ратном Лондону па до једне сложене и тешке везе у савременом Њујорку, од оданости једном нахочету па до заборављених успомена на изгубљеног брата, прошлост и садашњост, Рајанови и Лајлови – преплићу се већ читаво једно столеће. Коначно Аурора, својом интуицијом и изузетним духом, раскида чини и откључава ланце прошлости.

Незаустављива, узбудљива и дубоко потресна, Аурорина прича јесте тријумф љубави над губитком.

„Раскошна прича изразите атмосфере која ће вас погодити право у срце.“ Гразиа

„Опчињавајући и романтичан роман о исцељењу, искупљењу, новим могућностима и изгубљеној љубави.“ Бооклист – Старред Ревие

rajli