aprilНајчитанија књига у априлу 2015. године

Љубав у доба кокаина је драматична и поразна исповест београдске студенткиње, коју је њен младић гурнуо у пакао дроге. Главна јунакиња Нина заљубљује се у свог вршњака, заводника и козера Марка, и постаје зависна од његове пажње и љубави. Али њен свет се руши кад је се он засити и кад је остави. Спремна је на све да би га поново вратила, а када јој он у једном ноћном клубу понуди кокаин, без размишљања прихвата: тако се њеној зависности од љубави придружује и зависност од тешких дрога...

Ни у свом новом роману ауторка Грабљивице не преза да ствари назове својим именима, стварајући уверљиве и препознатљиве ликове једне изгубљене генерације у земљи без наде и илузија, и водећи радњу лако и једноставно. Посебну боју овом новом роману о странпутицама данашњих младих људи дају непосредан исповедни тон главне јунакиње, обраћање без увијања и прећуткивања, отворено и без кајања.