Књига Робина Шарме Калуђер који је продао свој ферари дирнула је људе широм света, продата је у преко четири милиона примерака и преведена на преко педесет језика. Тачно петнаест година после објављивања првог издања, појавио се и наставак под називом Тајна писма калуђера који је продао свој ферари, снажна прича која ће вероватно пленити пажњу читалаца и наредних година.

Познати главни лик Џулијен Ментл разболео се, па шаље свог нећака у истраживачки подухват преко пола света, са циљем да пронађе његова некадашња тајна писма и белешке. У тим писмима је садржано знање које је он годинама прикупљао, а које је сажетак његовог богатог и испуњеног живота и нека врста духовног тестамента. Прича обухвата занимљиво путовање преко Босфора и Турске до рибарских села у Индији, а и лутање по Париским катакомбама и другим егзотичним и тешко доступним местима.

Ова књига садржи неке основне лекције о личном преображају и остварењу животне среће, као и упутства за вођење аутентичног и испуњеног живота.

tajna-pisma-kaludjera